• Hürriyet Mahallesi 140. Sk. No:33/c Güneşli Bağcılar

Banyo Lavabo Gider Açma

Banyo Lavabo Gider Açma

Banyo Lavabo Gider Açma

Banyo gideri açma tesisat şirketlerinin de en çok arandığı, yardım istendiği konular arasında yer almaktadır. Haliyle duş almak için tüm aile fertleri tarafından her gün kullanılan banyolar, duş esnasında dökülen saçlar, banyoda yıkanan temizlikte kullanılan bezler ve çamaşır sepetine bıraktığımız çamaşırlardan dökülen tozlar gibi şeylerin birikip giderlerde toplanmasıyla sıklıkla tıkanır. Tıkandığı zamanda doğal olarak duş almak için suyu açtığımızda su, giderlerden akıp gidemeyeceği için diğer odalara taşıp bizi daha zor duruma sokabilir. Zor durumda kalmamak adına banyo gideri açma işlemi yapılsın diye en yakın tesisat şirketini konuyla alakalı olarak 7/24 arayarak hiç çekinmeden gece gündüz yardım isteyebilirsiniz

ROBOT İLE BANYO GİDERİ AÇMA

Robot ile banyo gideri açma işlemleri esnasında gider borularında kırma işlemi uygulanmayacağından teknolojiyi yakından takip ederek bu tip cihazlara sahip olduğundan şüphe duymadığınız bir tesisat şirketinden ekip çağırmalısınız. Şirket şehrin neresinde olursa olsun fark etmez sizin oturduğunuz yere hangi şubesi daha yakın ise saat kaç olursa olsun kısa süre içerisinde uzman tesisatçılardan oluşan bir ekip yollayacaktır. Yani sabah olsun öyle arayayım diye beklemenize gerek yok bazı tesisat şirketleri banyo gideri açma, lavabo açma ve tüm tesisat arızaları için Pazar günleri de dâhil olmak üzere müşterilerine gece gündüz demeden aralıksız olarak teknolojik cihazlar ve profesyonel bir ekiple hizmet vermektedir.

 

 

Robotla Banyo gideri açma için her zaman her tesisat ekibi tarafından uygulanan ilk işlem tabi ki yer tespitidir. Bir tesisat uzmanı tıkanıklığın yerini tam olarak belirlemeden ona müdahalede bulunamaz. O nedenle yine devreye görüntülü yer tespiti cihazı girer ve giderin içine gönderilerek oradan elde edilecek görüntülerin incelenmesi sonucunda tıkanıklığı açma girişiminde bulunulacaktır. Kameralı tespit cihazı ardından robot gider borusuna sokulur ve uzaktan düğmeye basan tesisatçının başlatmasıyla kancalı teller son hız dönerek zerresi kalmayacak şekilde giderde sıkışan tüm tortuları parçalar ve gider borusundan kayarak kanalizasyona dökülmesini sağlar. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından gider tıkanıklığı sorununu tekrar yaşamak istemiyorsak giderleri temiz tutarak önlem alabiliriz.

Sayfamızı Paylaşın